Δωρεάν Μεταφορικά για Αγορές άνω των 50€ / Δωρεάν Αντικαταβολή / Δωρεάν Επιστροφές

T. (+30) 2610 242947
Φωτογράφος Προϊόντων

About Brandbags

Η εταιρία μας Brandbags.gr αποτελεί ένα από τα μεγαλύτερα e-shops στον χώρο του ελληνικού ηλεκτρονικού εμπορίου. Η καινοτομία, η διορατικότητα, το πάθος και η γνώση όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς ανοδική και πετυχημένη πορεία. Εδώ, έχεις την δυνατότητα να εργαστείς και να εξελιχθείς στον κόσμο του E-Commerce και της Μόδας, μέσα σε ένα φιλικό, ευχάριστο και ταυτόχρονα σύγχρονο περιβάλλον.

Σημείωση:

O/H κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ενταχθεί στο Τμήμα Φωτογραφίας του Ηλεκτρονικού Καταστήματος στην έδρα της στο κέντρο της Πάτρας, όπου θα έχει την ευκαιρία να συνεργαστεί με μία έμπειρη ομάδα στον χώρο του e-commerce και της Τεχνολογίας.

Περιγραφή Θέσης:

  • Φωτογράφιση Προϊόντων για τον Κατάλογο του E-Shop

  • Επεξεργασία των Φωτογραφιών στο Photoshop για το βέλτιστο αποτέλεσμα

  • Παρέχεται η απαραίτητη Τεχνογνωσία και Εξοπλισμός, όπως Studio, Φώτα και Φωτογραφική Μηχανή

  • Δείγμα του ζητούμενου αποτελέσματος μπορείτε να δείτε στον κατάλογο του e-shop μας https://www.brandbags.gr/new-collection.html

  • Σταθερή Ωρομίσθια συνεργασία

Προσόντα Υποψηφίου:

  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Abode Photoshop, Illustrator

  • Άριστη Γνώση & Χρήση Η/Υ - Πληροφοριακών Συστημάτων ( Microsoft Windows )

  • Απαραίτητη η όποια επαφή με το επάγγελμα/τέχνη της φωτογραφίας

  • Επιθυμητή η εμπειρία σε ανάλογη θέση

Απαραίτητα Προσωπικά Χαρακτηριστικά Υποψηφίου:

  • Άριστη Επικοινωνιακή & Οργανωτική Ικανότητα

  • Ευχάριστη και Ήρεμη Προσωπικότητα με Ομαδικό Πνεύμα Εργασίας

  • Αποτελεσματικότητα στην εκτέλεση καθηκόντων

  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου

  • Προσαρμοστικότητα και Υπευθυνότητα

  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Εμείς προσφέρουμε:

  • Εξοπλισμό και Τεχνογνωσία

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Διαρκή Εκπαίδευση & Ανάπτυξη Δεξιοτήτων

  • Συνεργασία με έμπειρα στελέχη και εταιρείες στον χώρο του ελληνικού e-commerce και της Μόδας